Er is goed en slecht nieuws te melden rondom Baldurs Gate 3. De langverwachte RPG staat op de vooravond van een release, maar helaas moeten we toch iets langer wachten. Maar om dit goed te maken, is er wel meer nieuwe info naar buiten gekomen.
Deze community update draait volledig om de relaties met en tussen je companions, inclusief de opties voor romantiek. In de eerste twee Baldur's Gate games was de manier hoe je met je companions omging al zeer belangrijk en kon je zelfs een relatie beginnen met enkele van hen. Dit keert terug in Baldur's Gate 3. Alle companions hebben hun eigen persoonlijkheid, doel en vinden allemaal iets van jouw karakter en van elkaar. Jouw acties bepalen hoe dit allemaal zal verlopen, of ze je mogen, of ze je haten of van je gaan houden. Ook de verschillende facties in de game hebben ze ieder hun eigen mening over. Het belooft veel goeds maar we zijn niets minder gewend van deze ontwikkelaar. Voor de gehele tekst geschreven community blog klik je hier.
Vergeet niet het laatste nieuws te checken over The Division 2, waarbij ook een free play weekend bekend gemaakt is. En speel je graag PUBG? Vergeet dan zeker niet dit te lezen.